sob. Kwi 4th, 2020

Kosmetyki

Kosmetyki na każdą okazją i dla każdego

Derma Fusion Pen – czym jest i jak go używać?

2 min read

Derma Pen to urządzenie, które jest stosowane w zabiegach medycyny estetycznej. Jest używane zarówno w zabiegach na twarz jak i na ciało. Jakie zabiegi można dzięki niemu wykonać i jak to działa i przede wszystkim jakich efektów można się spodziewać?

 

Zabiegi poprawiające kondycję skóry – dla kogo?

Skóra człowieka starzeje się wraz z nim. Jest to integralna część człowieka dlatego też wraz z wiekiem, pojawiać zaczynają się zmarszczki, niedoskonałości i wiele innych problemów. Nie sposób się przed tym ustrzec, jednak na szczęście medycyna estetyczna idzie do przodu proponują nowe, innowacyjne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest dokonanie istnych cudów. Jednym z rozwiązań, o których warto wspomnieć jest Derma Pen. Jest to coś, co nazywane jest przez wielu alternatywą dla mezoterapii igłowej.

 

Derma Fusion Pen, jak sama nazwa wskazuje przypomina z wyglądu długopis, który wykonuje mikronakłucia, które pobudzają skórę do regeneracji. Jest to urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, które może być używane w każdym rodzaju skóry, zarówno w tej wrażliwe, jak i tłustej. Głównym zadaniem tego przyrządu jest pobudzanie włókien kolagenowych.

 

Zadanie Derma Penu

Derma Pen można stosować, w wielu problematycznych przypadkach w tym przede wszystkim, kiedy na skórze pojawia się cellulit, blizny, rozszerzone pory, rozstępy, zmarszczki, a taże sprawdza się w przypadku wypadania włosów. Po wykonanym zabiegu skóra staje się piękniejsza, nawilżona, wygląda dużo zdrowiej i bardziej promiennie. Zabiegi są wykonywane w seriach, a każda z nich to nakłuwanie 12 maleńkimi igiełkami, stworzonymi z molibdenu, z którego tworzone są narzędzia chirurgiczne. Daje to pewność co do bezpieczeństwa użytkowania. Na skórę nakładana jest maść znieczulająca i specjalny preparat, który powinien być dopasowany do rodzaju zabiegu. Dzięki maści zabieg jest praktycznie bezbolesny jednak mogą pojawić się po nim zaczerwieniania, ponieważ skór będzie potrzebowała czasu na regenerację. Po kilku dniach skóra jest wygojona i wygląda zdrowiej i młodziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.