sob. Kwi 4th, 2020

Kosmetyki

Kosmetyki na każdą okazją i dla każdego

To, aby skóra była ładna i wyglądała młodo, jest dla wielu z nas bardzo ważne. Dlatego zabiegi medycyny estetycznej są tak bardzo popularne. Jednak nie zabiegi typowo inwazyjne, które zakładają operacyjne poprawianie urody, ale zabiegi z użyciem nowoczesnych metod i sposobów na poprawę stanu skóry. Jaki są najpopularniejsze zabiegi?

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa, która jest wykonywana z użyciem Derma Fusion Pen to alternatywa tradycyjnej mezoterapii igłowej, przy której korzysta się z dużej ilości igieł, które nakłuwają skórę, W przypadku tej mikro metody działanie jest podobne, tylko używa się do tego małych igieł, które są dużo mniej bolesne, jest ich więcej i dają bardzo dobre rezultaty. Skóra musi być w odpowiedni sposób przygotowana, musi być oczyszczona, natłuszczona i posmarowana znieczulającą maścią. Na tak przygotowaną buzię jest wykonywany zabieg mikronakłuć, których zadaniem jest sprawić, że skóra będzie nawilżona, pobudzona do działania, naskórek będzie się odbudowywał, stanie się ona bardziej jędrna i pełniejsza życia.

 

Peeling i odbudowa

Innym bardzo popularny zabiegiem jest peeling, którego zadaniem jest pozbywanie się martwego naskórka z twarzy. Peeling może być mechaniczny i enzymatyczny i warto go wykonywać regularnie, bez względu na to, jaki ma się tym skóry. Peeling pozwala na szybszą regenerację i odbudowę skóry, która i tak, i tak sama regularnie się złuszcza. Peelingi pozwalają na dokładniejsze oczyszczenie i zapobiegają powstaniu zaskórników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.